Снимки chernomorepfc.bgСлед две поредни победи у дома Черно море записа загуба

...

След съдийска тесла Черно море изгуби от Етър на Тича

Снимки chernomorepfc.bg

След две следващи победи вкъщи Черно море записа загуба в ефет лига на собствен терен.

В мач от 15-ия кръг " моряците " изгубиха от Етър с 0:1 на " Тича ".

Домакините направиха куп пропуски пред вратата на противника, а на два пъти варненци бяха съществено ощетени от съдийската бригада, пише chernomorepfc.bg.

Черно море бе по-активния отбор в първите минути, само че по този начин и не успя да застраши вратата на противника.

В 32-рата минута основният рефер Георги Костадинов съществено ощети отбора на Илиан Илиев. Леандро нахлу в наказателното поле и бе съборен от Кольо Станев, само че съдията не отсъди дузпа.

Само две минути по-късно гостите от Велико Търново откриха резултата. Антон Огнянов центрира в наказателното поле от фаул, топката се отклони от Божидар Кацаров на задната греда, където Преслав Боруков и от близко осъществя за 1:0.

В 46-ата минута Цветомир Панов центрира точно към точката на дузпата където Илиан Илиев на скорост стреля с глава, само че право в ръцете на Христо Иванов. В 53-тата минута Файсел Касми стреля от рисково, само че над вратата. В 63-ата минута Матиас Курьор направи необикновен пропуск. Нападателят на Черно море получи ужасно центриране по земя от Илиан Илиев, само че тъкмо преди да я вкара във вратата от два метра, тя отскочи от грапавина на терена и голмайсторът я прати над вратата.

Само две минути по-късно Васил Панайотов не съумя да вкара от непосредствена непосредственост, пращайки топката над напречната греда.

В 81-вата минута Родриго Енрике центрира от фаул, а Даниел Димов стреля в навън. Малко по-късно последва ново центриране в пеналта към Курьор, на който малко не му доближи да я засече във вратата.

В 86-ата минута Илиан Илиев бе съборен в наказателното поле, само че съдията Петър Костадинов отсъди директен свободен удар пред линията на пеналта, като по този метод за повторно ощети “моряците ” и не отсъди 11-метров углавен удар.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Даниел Димов, Влатко Дробаров, Виктор Попов, Цветомир Панов, Васил Панайотов (65 - Исмаил Иса), Стефан Велев, Леандро Андраде (46 - Родриго Енрике), Файсел Касми, Илиан Илиев, Матиас Курьор.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.